• Новак
Xcbbncler Складирање Кутија Мини Накит Бонбони Монета Копче Организатор Калај Флип-Бело Пакување Подароци

Xcbbncler Складирање Кутија Мини Накит Бонбони Монета Копче Организатор Калај Флип-Бело Пакување Подароци

DEN 1728.00

Достапност
Достапно за нарачка

Високиот квалитет на материјалите.Овој вид на кутија е направен од калај,кој е висок интензитет и ' рѓа отпор.Мулти-функционални : може да се сместат мини работи,бонбони,накит,итн.Мини големина е супер одговара за чување на мини предмети,кој ќе не е лесно да исчезне.Направете вашиот работи во ред и добро да се организирате. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите.Овој вид на кутија е направен од калај,кој е висок интензитет и ' рѓа отпор.Мулти-функционални : може да се сместат мини работи,бонбони,накит,итн.Мини големина е супер одговара за чување на мини предмети,кој ќе не е лесно да исчезне.Направете вашиот работи во ред и добро да се организирате.Овој вид на капа е conjoined со база,што е погодно да се отвораат и затвораат. 1 компјутер од кутијата само,други додатоци демо на сликата не се вклучени Спецификација : Материјал : Калај Боја : Бела Големина : Една Големина Должина : 5.8 cm(2.28 во) Ширина : 4.5 cm(1.77 во) Висина : 1.5 cm(0.59 во) Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Кутија.

Спецификацијата

Material:
Tin
Color:
White
Size:
One Size
Length:
5.8cm(2.28in)
Width:
4.5cm(1.77in)
Height:
1.5cm(0.59in)
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you :
Package includes(without retail package):
1 x Box :

Со стоката дадена додека купуваат

N/ A Underbed Голем Капацитет За Складирање Торба - Кучиња Девојки Акварел Слатки Животни Ватенка Облека Организатор

Здрав голем капацитет Кучиња Девојки Акварел Симпатична Животните за складирање торба Се сеуште пробл�

DEN 1005.60

Grey990 Облека Складирање Кеси,Печатење Преносни Водоотпорен Патување Чевли Долна Облека Складирање Торба Торбичка

Направен од висок квалитет на најлон материјал, издржливи и безбедни.Симпатична печати дизајн, нека тор

DEN 102.96