• Новак
BNY Агол 2 Мили 1.5x2 Простор Saver Reclosable Поли Ziplock Торба 1.5 x 2 - 500 Брои

BNY Агол 2 Мили 1.5x2 Простор Saver Reclosable Поли Ziplock Торба 1.5 x 2 - 500 Брои

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа 1.5" x 2" печат врвот, поли торба е идеален за ставки кои треба да се чуваат свежи или repackaged. 2 Мили јасно полиетилен, ги исполнува ФДУ храна складирање барања.Мерењата се Ширина x Висина (под патент).Практично пакување од 500 кеси.Нашиот стан поли ziploc кеси се исклучително голема за пакување, превозот, или за складирање.Одличен за организирање и издвојување бонбони, храна, накит, занает материјали, облека, таблети, уметност отпечатоци, книги, трудови, алатки, училишни материјали, хардвер, колекционерски предмети, предиво, играчки, производи за препродажба, електроника, модата или шминка со заштита од влага и прашина.Ова јасно 1.5" x 2" печат врвот, поли торба.Нејзините издржлив дизајн е 2 мили дебела, и има лесен, reclosable врвот печат.Оваа 1.5" x 2" печат врвот, поли торба е идеален за ставки кои треба да се чуваат свежи или repackaged.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Keaiduoa Креативни Козметика Организаторот Може да Се Декорација на Простор Поделба им Помогне Да се Организираат

3 бои да се избере, креативна форма дизајн го прават тоа декорација, како и.Еколошки, направени од страна

DEN 1932.00

N/ A Underbed Голем Капацитет За Складирање Торба - Танцување Черепот Ноќта На Вештерките Ватенка Облека Организатор

Складирање tote има висок носивоста дека е издржлив.Можете да ги зачувувате товар duffel џамбо, ќебе, кукла о�

DEN 2265.60

Турнеја Ајфеловата Гроздобер, Париз Големи Ватенка Складирање Торба Организатор Кутија Патент На Врвот За Облека

Оваа засилен двојно се справи со ватенка складирање торба има мека чувствуваат и силна носивоста, кој е

DEN 2049.60

Облека Складирање Кутија Ватенка Складирање Торба Ткаенина Згусне Ватенка Складирање Торба Патување Багаж Торба

Организаторот е пространа да ги зачувате вашите утешители, перници, постелнина, ќебиња, кадифен играчки

DEN 2368.80

Прибор јога вежби за Складирање и Завршна Торба Едноставна Облека Ватенка прашина Маска, Пердув Крило Големи

Идеален простор за вашиот дом : лесензакористење складирање кеси за чување и заштита на облека и предме�

DEN 2260.80