• Новак
Kenmore СТР-4030400LD-AM 3 Режач Отворено Патио Гас BBQ Пропан Скара, Црна

Kenmore СТР-4030400LD-AM 3 Режач Отворено Патио Гас BBQ Пропан Скара, Црна

DEN 9119.76

Достапност
Достапно за нарачка

3 РЕЖАЧ ГАС BBQ : се Готви до околу 33 хамбургери на вкупно готвење површината на 512 Квадратни инчи. 381 Квадратни инчи на основните готвење површината и 131 квадратни инчи на средно површината за готвење.РАЗНОВРСНА : Лесен за употреба виткање страна полици направете го тоа лесно за чување или позиција скара; страна полиците се создаде лесен за користење готви и првично простор на било која големина патио.РЕЖАЧ ИЗЛЕЗ : 3 главни горилници направени од не ' рѓосувачки челик, секој носат 10,000 BTU за вкупно BTU од 30.000 денари. ЛЕСЕН ПОЧЕТОК : Електронски палење прави почнувајќи од овој скара толку лесно како притискање на едно копче.ИЗДРЖЛИВИ : Прав обложени површини и од страна на полиците го прави овој скара последните дури и во најтешките услови.Боја : Црна Готви до околу 33 хамбургери на вкупно готвење површината на 512 Квадратни инчи. 381 Квадратни инчи на основните готвење површината и 131 квадратни инчи на средно површината за готвење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат