• Новак
VideoSecu Рамен Vaulted Таванот Проектор Планината LCD DLP Заградата со Прилагодлива Висина Ротирачки Зглобот на Раката Едно Парче PJ2B 1C9

VideoSecu Рамен Vaulted Таванот Проектор Планината LCD DLP Заградата со Прилагодлива Висина Ротирачки Зглобот

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Како можам да одредите дали овој планината ќе одговара на мојот проектор?Проектори може да има 3 или 4 навој дупки за таванот планината.Челичната конструкција; Максимална вчитување 44 lbs (20 килограми); Ротирање на вредноста лево и десно 5 степени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат