• Новак
uxcell 1/8BSP Воздушниот Компресор Хидраулични Назад Планината Притисок Мерач 0-180 PSI

uxcell 1/8BSP Воздушниот Компресор Хидраулични Назад Планината Притисок Мерач 0-180 PSI

DEN 203.76

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Мерач на Притисок; Опсег : 0-12 Бар, 0-180 PSI.Димензии : 40 х 40mm/ 1.6" x 1.6"(D*T); Навој Дијаметар : 10мм/ 1/8 BSP.Боја : Црно, Златен Тон; Материјал : Метал, Пластика.Тежина : 25g.Пакет Содржина : 1 x Притисок Колосек.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BFFDD Нерѓосувачки Челик Интелигентни Прецизност Дигитален Дисплеј Притисок Мерач Вакуум Вода Хидрауличен Притисок

Висока стабилност.Прецизна механичка движење дизајн : Ова аналоген мерач на притисок е калибриран да ±2.

DEN 1080.00