• Новак
DigiMano 1000 (200-2000PS): Притисок и Вакуум Колосек, Метар, Calibrator, 19.99 PSI, 3 x 2 x 1.4

DigiMano 1000 (200-2000PS): Притисок и Вакуум Колосек, Метар, Calibrator, 19.99 PSI, 3 x 2 x 1.4

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

На точноста : 0.25% целосен опсег, +/- 1 count (притисок само).Медиумите Компатибилност : Noncorrosive течности и гасови.Преносни и Лесни - Само 3" x 2" x 1.4".Направен во U. S. A. 2 Година Производителот Гаранција.Стил : 200-2000 PS.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Радијална Притисок Колосек, Вакуум Мерач Нерѓосувачки Челик Y‑100BF Отпорни на Корозија за Рударство за Индустрија

Добар навој заеднички, своите заеднички се направени од не ' рѓосувачки челик, кои можат ефикасно спречу

DEN 1341.60