• Новак
15 Пакет! 18 Тврдо Притисни Метла Главата со Полипропилен Наежвам се Вклопуваат и Водител на Прилогот. Отворено Тешки Метла Домаќинство Метла За Чистење Надвор Метла

15 Пакет! 18 Тврдо Притисни Метла Главата со Полипропилен Наежвам се Вклопуваат и Водител на Прилогот. Отворено

DEN 15511.92

Достапност
Достапно за нарачка

STORNG ИЗГРАДБА - нашите тешки четка withstands на абење на секојдневна употреба во високо-волумен на потрошувачите сообраќајни гранки.Оваа метла лесно да се постигне во аглите, под мебел, и заедно baseboards додека убедливо на подови, и dustpan е дизајниран со гребени за чистење прашина исклучување на метла.Уникатен Наежвам Технологија - Ова метла нуди уникатна наежвам технологија за подобрување на чистење перформанси на сите затворен подни површини.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - надвор метли за убедливо влакната се овозможи брза и соодветна убедливо на сите видови на подни површини.Силна чистење способност.Ефикасно да издржам подалеку нечистотија и остатоци.МУЛТИ-ПОВРШИНА : Може да се користи на различни тротоарите површини вклучувајќи тула, дрво, и ламинатни.Секој отворено патио метла лесно да се постигне и чисти во аглите и заедно ѕидови за брзо, ефикасно убедливо на сите видови на подни површини.ГАРАНЦИЈА - На секој нашите чистење метла ние нудиме 5 годишна гаранција.Ние сме 100% сигурни во нашите производи.Се чувствуваат слободни да контакт со нас 24/7. Гарантиран Квалитет Со оваа метла, можете лесно чистење на вашиот дом, кујна, спална соба.Нашиот магацин метла е исклучително погодно за оние на различни параметри на аголот на убедливо.Здрав Справи со Тоа е безбедно за сите катови затворен, отворено, тврдо parquet, гранит плочки, или од бетон.Ќе имаат лесен искуство.Направени од hight квалитетен материјал , ова издржливи се справи со е направена да издржи на тешки против постојана употреба и се одликува со ергономски заоблени врвот за дополнителна удобност.Нашите четки се направени да има одличен баланс за да се намали убедливо замор Целокупната Спецификации : Item Должина Од 18 Инчи Блок Материјал Пластични Точка Наежвам Синтетички Материјал Наежвам Стил Unflagged Наежвам Трим 2 1/4 Инчи Метла Главата Стил Аглеста Метла Тип Притисни Метли Тип Метла Глави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10 Парчиња! 16 Тврдо Притисни Метла Главата со Сини Полипропилен Влакната Чистење со Четка Отворено Метла Отворено

Здрав Справи со Оваа метла е справи обезбедува поддршка потребни за тешкидолжност убедливо во било кој�

DEN 1267.20