• Новак
5ml Пластични Тест Цевки Завртка Капи Мал Шише Шишенцето Складирање Шишенцето Складирање Сад за Лабораториски 50pcs

5ml Пластични Тест Цевки Завртка Капи Мал Шише Шишенцето Складирање Шишенцето Складирање Сад за Лабораториски

DEN 237.36

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : пластика.Боја : јасно цевка + сина капа.Капацитет : 5ml; Над големина (L x Кол.) : Од 2 до 5/16 x 5/8inches.Идеални за чување на примероци, монистра, етерични масла, итн.може да се складира на ниска температура.Се користи во болница, школи, научни reasearch лабораторија, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат