• Новак
Економски Ампули, Лабораторија за Снабдување Примерок Ампули 2ml со Пишување-на самото Место и Нема Graduations 9-425 Тип на Навој Шишенцето, Килибар, Случај на 100

Економски Ампули, Лабораторија за Снабдување Примерок Ампули 2ml со Пишување-на самото Место и Нема Graduations

DEN 1579.20

Достапност
Достапно за нарачка

1. Стакло Спецификации кои ги исполнуваат или надминуваат минималната лабораторија барања. 2. Единствена нишка дизајн за постојано се обезбеди печат (9-425). 3. Прецизност-формирана вратот за оптимално роботски рака ракување.Вкупниот волумен : 2.0 мл. 9-425 Завртка-тема ампули се dimensionally еквивалентно на 11mm crimp врвот ампули.Затоа, тие може да се користи во било autosampler кои се наменети за 11mm crimp врвот ампули. 9-425 Завртка-тема ампули даваат одлични запечатување како и олеснување на примена и отстранување од хан.Економски Ампули, Лабораторија за Снабдување Примерок Ампули 2ml со Пишување-на самото Место и Нема Graduations 9-425 Тип на Навој Шишенцето , Килибар, Случај на 100.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат