• Новак
Winnerwell Анти Штракаат Hitch Tightener за 1.25 и 2 Hitches

Winnerwell Анти Штракаат Hitch Tightener за 1.25 и 2 Hitches

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тешки прав обложени нерѓосувачки челик U-топ и прав обложени плоча, многу тежок и силен.Се елиминира wobble и штракаат кога го користите hitch планината додатоци.Може да се користи со 2" и 1.25" забавува hitch приемник.Ве молиме да се стегне и завртки на секоја нишка.Цел Живот Warrenty.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат