• Новак
GTMEDIA V8 UHD Сателитски Приемник Поддршка ДИГИТАЛНА-S/S2/S2X+T/T2/Cable/ATSC-C/ISDBT H. 265 вградениот WiFi, V8 Pro2 Надградба

GTMEDIA V8 UHD Сателитски Приемник Поддршка ДИГИТАЛНА-S/S2/S2X+T/T2/Cable/ATSC-C/ISDBT H. 265 вградениот WiFi,

DEN 2015.76

Достапност
Достапно за нарачка

ДИГИТАЛНА-S/S2/S2 X,ДИГИТАЛНА+T/T2/ISDB-T/Кабел(J83.Исто така, тоа не го поддржуваат 8psk турбо сателитски канали во Северна Америка.0-ДОМАЌИН; 1*RJ45 (За 10 M/100 MAC);DC ВО (DC12 V/1.Времето Поставено : Времето поставено од GMT форумот автоматски и рачни,Летно Време поддршка Производ големина : 205*80*140 MM Спакувани Големина : 205*150*88 MM; Единица Тежина : 0.5 Видео Декодирање : MPEG-2/4 согласност, Поддржува СП @ L3 да ASP @ L5,Мулти-formatultra-high definition видео декодер (MPEG1/2/4, H.0, до 4kx2kp50/60 излез );SCART ИЗЛЕЗ;1*Коаксијален (РКА : црна); 1*USB2. 265 Стандард Канал Search : Поддржува Автоматско мрежа да пребарувате за новите додадени транспондери, и Поддржува NIT Барање за ДИГИТАЛНА-T/Кабел.Канали Number : 6000+ ТВ канали и Радио програмабилни на OSD Јазици : English,French,German,Italian,Spanish,Portuguese,Russian,Turkish,Polish,Arabic,Persian,Thai,Vietnam,Czech,Armenian,Georgian,Ukrainian,Albanian,Hungary,Malay,Indonesisch,Dansk,Greek,Serbian.А/Б/Ц)/ISDBT,MPEG-2/4 H.Северна Америка купувачот само може да се користат ДИГИТАЛНА-S2 функции. 264/265, VC-1, AVS/AVS+, VP8/9) Sortware Карактеристики Стандард : Целосно усогласување со ДИГИТАЛНА-S/S2/S2 X (ДКСК и MCPC правно побарување од C/Ku бенд сателитска), ДИГИТАЛНА-T/T2/Кабел(J83.Б); Поддршка 4 K ултра-висока дефиниција се прикаже и декодер, Dual-core MIPS74 Kf процесори;.75 g Заден Панел : МРАВКА ВО; LNB ВО ; HD ИЗЛЕЗ(HDMI2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат