• Новак
JUSTYINGKAI 1PC Правосмукалка Рамен Вшмукување Млазницата Глава 32-милиметри Прозорец Јазот Пукнатина Cleaning Tool Правосмукалка Резервни Делови Прилог Вакуум Замена на Дело?

JUSTYINGKAI 1PC Правосмукалка Рамен Вшмукување Млазницата Глава 32-милиметри Прозорец Јазот Пукнатина Cleaning

DEN 346.56

Достапност
Достапно за нарачка

Препорачливо е да го замени резервни делови на секои две до три месеци за да се задржи убедливо робот во своите најдобри перформанси.Направени од високо-квалитетни материјали, повеќе погодно.Материјал : ПП.Дијаметар : 32-милиметри.Должина : 200mm.Квалитетот на производи во нашата продавница е сигурен .Економски и практичен, лесен за инсталација.Пакет се Вклучени : 1 PC x 32-милиметри Правосмукалка Млазницата Главата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат