• Новак
Вшмукување Fuzzy Schi Microfibre Четка, Правосмукалка Цевка 35 мм Прашина четка за Hartböd.

Вшмукување Fuzzy Schi Microfibre Четка, Правосмукалка Цевка 35 мм Прашина четка за Hartböd.

DEN 2143.20

Достапност
Достапно за нарачка

Чисти без никакви хемикалии или многу нежно.Microfibre отстранлив капак (Велкро прицврстување) и перат на 30???C. Вклучува адаптер за сите стандардни правосмукалки.Направете го тоа лесно или се однесуваат на влажна кожа може да се Anhaftungen на хард кат, во еден процес при чистење со правосмукалка се отстрани.Правосмукалка Млазницата microfibre четка вшмукување Лесни Слајд за тешко подови Погоден за Сименс VS 52 НА 02 Супер XS dino With на вшмукување Лесни притисни правосмукалка млазницата може да спаси многу време, поради тоа што апсорбира и чисти во еден чекор.Оваа база на брзо беспрекорно чисти.Појавување на Moppa прилог е направен од жанила microfibre и гарантира највисок можен нечистотија апсорпција.Тоа е исклучително абсорбента и работи на истиот начин како прав магнет.Вистинско дрво подови, ламинатни, плочки, линолеум, parquet и мермер и штица дрво подови се на прашина и lint и дека без какви било хемикалии.На база ќе блесне во ново закуп на живот.Дали ова меки стрингови екстра нежно со чувствителни површини.Ако се бара микрофибер поклопецот е пренослив и се перат на 30 °C. Благодарение на адаптер е вакуум чистење млазницата одговара за стандард правосмукалки.* Сите брендови, марки и регистрирани трговски марки се сопственост на Ihrerrech Tmäßigen сопственици и заштитени со авторски Права.Може да се користи само на опис на производот тука или се идентификуваат уреди и/или уреди.Заблуда и прикажување на грешки се задржани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат