• Новак
Правосмукалка Додатоци и Коњ Коса Прашина Четка во Прилог Компатибилен со Dyson DC59 V6 V7 V8 V10 V11 V15 Домаќинство Cleaning Tool Kit

Правосмукалка Додатоци и Коњ Коса Прашина Четка во Прилог Компатибилен со Dyson DC59 V6 V7 V8 V10 V11 V15 Домаќинство

DEN 911.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме проверете ја сликата како да се користат овие адаптери во листата.Го замени вашиот изгубени или стара четка прилог, или да додадете еден cleaning tool.25 инчен Круг коњски влакна Прашина Четка : Мека коњски влакна вакуум прилог може да се исчисти countertops и ролетни добро.Широк Компатибилност : Замена на Комплет Прилози (НЕ вклучуваат Моќ да Предизвика Заклучување) совршено Компатибилни со Dyson V6, DC21, DC25, DC33, DC37, DC39, DC41, DC49, DC56, Dc59, DC65, Dyson Голема Топка на Животните 2 правосмукалки.Домаќинство Cleaning Tool Kit : висок квалитет на замена на делови, оваа алатка комплет вклучува 1*Комбинација алатка, 1* Мека четка косата, 1* Беспомошна наежвам алатка,1* Душек четка,1*V7, 8,10 адаптер,1* Универзален адаптер, 1* Круг Коњ Коса Прашина Четка компатибилен со Dyson V6 V7 V8 V10 V11 V15.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат