• Новак
АЦЕ Стакло 7778-26 Прилог Инка, 24/40 Врвот и на Дното, 2 mm Стакло Stopcock Sidearm, 0-3 mm Вентил Дното, 200 mL Капацитет

АЦЕ Стакло 7778-26 Прилог Инка, 24/40 Врвот и на Дното, 2 mm Стакло Stopcock Sidearm, 0-3 mm Вентил Дното,

DEN 5847.84

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Димензии : 10.0" L X10.0" W X8.0" Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 1.0 Lbs.Borosilicate стакло прилог инка.Има или 2mm стакло Stopcock или 0-3мм Влезот Вентил страна рака.Има надворешен стандард коси заеднички врвот.Инка има 0-4mm hi-vac Вентил дното Штекер завршува во внатрешен стандард коси заеднички.Идеален за Schleck линии или користите за да се поврзете или да додадете на вакуум и не-воздух водот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат