• Новак
240Pcs 18 Видови Челик Внатрешни Circlip Задржувајќи Прстен Кадар Прстен Асортиман Комплет

240Pcs 18 Видови Челик Внатрешни Circlip Задржувајќи Прстен Кадар Прстен Асортиман Комплет

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка

240 Pcs 18 Видови Челик Внатрешни Circlip Задржувајќи Прстен Кадар Прстен Асортиман Комплет , големината наведени се номинална големина за понесе дијаметар.Овие се топлина третираат јаглероден челик.На assortments содржи следните големини : 7mm(15pcs),8мм(15pcs),9mm(15pcs),10мм(15pcs),11mm(15pcs),12mm(15pcs),13mm(15pcs), 14mm(15pcs),15mm(15pcs),16mm(15pcs),17mm(15pcs),18mm(15pcs),19mm(10pcs),20mm(10pcs), 22mm(10pcs),24mm(10pcs),25mm(10pcs),26mm(10pcs).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат