• Новак
joyMerit 10 Сетови да се Шие на Кожа Snap Fastener Кожна Торба Тока Кожа Прилепува 7.5 cm

joyMerit 10 Сетови да се Шие на Кожа Snap Fastener Кожна Торба Тока Кожа Прилепува 7.5 cm

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува 10 затворачи и 10 snap копчиња.Одлично за било шиење и занает проекти : чанта или ташна додатоци,паричник затворање,Таблет Поттикне или да се Видиме случај одлуки,лаптоп токи,итн.кожа со пред-удирани со тупаници шиење дупки;мек материјал за да се направи тоа лесно да се шие.Хардвер се во античкиот злато и месинг бои. 100% Сосема нов и висок квалитет.Опис : - 100% Сосема нов и висок квалитет на - кожа со пред-удирани со тупаници шиење дупки;мек материјал за да се направи тоа лесно да се шие. - Хардвер се во античкиот злато и месинг бои. - Одлично за било шиење и занает проекти : чанта или ташна додатоци,паричник затворање,Таблет Поттикне или да се Видиме случај одлуки,лаптоп токи,итн Пакет вклучува 10 затворачи и 10 snap buttons Specification : - Материјал : Двоен-дек Кожа - Должина на : Прибл. 7.5 cm / 2.95 инчен - Ширина : Прибл. 20mm/ 0.79 инчен - Облик : Правоаголник со Заоблени Ивици - Боја : Црна & Brown Package Вклучува : 10 Поставува Кожа Buckles Note : 1.Разликата во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.2.Кортекс понекогаш варира поради дебелината и линии на грбната кожата и стомакот.3.Се грижи за вашата кожа ремени,тоа ќе биде се повеќе издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат