• Новак
Општи Алатки 312038 3/8-Инчен Копчето Приклучоци, Тврдо, 50-Пакет

Општи Алатки 312038 3/8-Инчен Копчето Приклучоци, Тврдо, 50-Пакет

DEN 75.84

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален за пополнување на оние грозен завртка дупки; може да се инсталира лесно со дрво, лепак.Може да се користи за различни занает, дрво и мебел проекти.Кога целосно седиште, на domed, копчето главата дуе над дрво површината и во текот на завртка дупка работ додавање на повеќе декоративен изглед.Малку заострените plug тело обезбедува тесна безбедна одговара.Дрво жито работи во насока на приклучокот ширина за најдобар натпревар; боја или дамка за совршен дрво-боја натпревар или за акцентирани контраст.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сребро 90 степени Маснотии Спојка 3 Вилица Агол Адаптер Спојка Вртливата Snap Маснотии Адаптер Десен Агол Маснотии

Внимателен 90 степени структура : Ова маснотии спојка е дизајниран со 90 степен, може да маст тешко да се п

DEN 297.36

Празник Осветлување Штекер Женски Зелена Лизга Приклучокот, Zip Приклучокот, Вампир Приклучокот, Gilbert Приклучокот,

ЕДНОСТАВНО ЛИЗГАЈТЕ го ЗАДНИОТ КАПАК овозможува prongs во рамките на капа за да се направи контакт лесно и

DEN 335.76

Воздухот Црево Фитинзи 1/4 Воздух Спојка & Приклучокот За Полнење,36 Парчиња Брзо Се Поврзете Воздушниот Компресор

Индустриски тип, исто така познат како M / D тип, компатибилен со индустриски / M / Д тип воздух фитинзи.Се к

DEN 1031.76