• Новак
Zorfeter 30 Компјутери Бела Дупка Приклучоци 25mm (1 инч) Пластика Панел Приклучоци Дупка Приклучоци Пост Цевка Вметнете Крајот Капи

Zorfeter 30 Компјутери Бела Дупка Приклучоци 25mm (1 инч) Пластика Панел Приклучоци Дупка Приклучоци Пост Цевка

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Содржина : 30 Компјутери x Пластични Дупка Приклучоци; Одговара Дупка со дијаметар од 25mm (1 инч).Забелешка : ве Молиме ПРОВЕРЕТЕ ДУПКА PLUG ГОЛЕМИНА ти треба пред купување.Лесен за Инсталација : Нема специјални алатки се потребни.Одберете ја точната големина на приклучоци според дупка plug дијаметар и притиснете го во дупката.Премиум Материјали : Пластика Панел Приклучоци се направени од високо-квалитетна пластика, мала тежина, носат-отпорни, и издржливи.Картичка заб дизајн, не е лесно да падне.Широка Примена : Дупка Приклучоци може да биде uesd на поклопецот, се скрие и да ги красат дупки, одговараат за челик мебел, маса и столче нозе, се задржани дупки во кабинетот и електричното поле, надворешна опрема итн.Ризик Шопинг : Zorfeter се фокусира на задоволството на клиентите и да се обезбеди 60-ден се Врати/ Услуга за Замена.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш во вашата услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат