• Новак
Jersvimc 25Pcs 1 Инч(25мм) Бела Дупка Plug Пластични Дупка Маска, Круг Крајот Капа Plug Флеш Тип Цевка Вметнете Приклучокот, Цевки Пост Plug Панел Приклучок за Мебел Стол Планирам

Jersvimc 25Pcs 1 Инч(25мм) Бела Дупка Plug Пластични Дупка Маска, Круг Крајот Капа Plug Флеш Тип Цевка Вметнете

DEN 1764.00

Достапност
Достапно за нарачка

1️⃣[ Она што Ќе Добиете ] : 25 x круг дупка приклучок, кој на Дното со Дијаметар од 1" / 25мм, Капа Дијаметар е 1 1/4" / 30.5 мм,Висина е 3/8" / 10мм, и се вклопуваат Дупка со Дијаметар е 24,5-25мм.Се однесуваат на Слика 4 за дупка plug големина дијаграм. 2️⃣[ Високо-квалитетни материјали ] : пластични дупка приклучокот е направен од високо-стандард пластика, која е многу силна и стабилна по инсталацијата, и светлината пластични ќе не направи бучава.Тоа е абразија на корозија, долг работен век, и нема да биде скршен по долгорочна употреба. 3️⃣[ Однапред Дизајн ] : пластични дупка поклопецот е утврден од страна вертикални решетки, со тока дизајн, што го прави повеќе стабилна по инсталацијата и не ќе падне.Ова може да се намали гребење на подот и триење на стол нозе.Едноставни бои, исто така, може да донесе подобар декоративни ефекти на семејството. 4️⃣[ Мулти-цел ] : пластични приклучокот е многу практично, може да се користи во многу прилики, а количината е доволна за секојдневна употреба.На пример, можете да го користите на покрива, цевки, цевки крајот капи, фитнес опрема крајот капи, патио стол нозе, скриени дупки, декоративни дупки, челик мебел, маса и столче нозе, се задржани дупки за кабинети и електрични кутии, надворешна опрема, итн. 5️⃣[100% Задоволство Гаранција] : Jersvimc е посветена да се донесе пријатен шопинг искуство на сите клиенти.Ако нешто се случува со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние го реши проблемот за вас 24 часа на ден, можете да го замените неисправен производ или да го вратите за еден наплата во рок од 30 дена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сребро 90 степени Маснотии Спојка 3 Вилица Агол Адаптер Спојка Вртливата Snap Маснотии Адаптер Десен Агол Маснотии

Внимателен 90 степени структура : Ова маснотии спојка е дизајниран со 90 степен, може да маст тешко да се п�

DEN 297.36

Празник Осветлување Штекер Женски Зелена Лизга Приклучокот, Zip Приклучокот, Вампир Приклучокот, Gilbert Приклучокот,

ЕДНОСТАВНО ЛИЗГАЈТЕ го ЗАДНИОТ КАПАК овозможува prongs во рамките на капа за да се направи контакт лесно и

DEN 335.76