• Новак
Фишер 048789 Помине гром N 6 x 60 Z GP Пластични помине plug 6 mm 100 Единици

Фишер 048789 Помине гром N 6 x 60 Z GP Пластични помине plug 6 mm 100 Единици

DEN 751.92

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Брзо Чекан постави инсталација заштедува време : идеален за серија инсталација.Едноставна и сигурна инсталација : Интегрирана чекан-во запре спречува предвремено водител на ширење.Следните расклопување на ноктите завртка со крос-слот на одморите е можно.Едноставен и безбеден за да го инсталирате : вграден-во влијанието крајот спречува предвремено Aufspreisen на dowel да бидат објавени.Следните расклопување на ноктите завртка со Kreuzschlitzaufnahme е можно.На Фишер Чекан fix со рамна глава се состои од високо-квалитет најлон plug и оближена со цинк помине завртка.Овие се веќе пред-опремени за брза собранието.Чеканот fix е предводена преку компонента во заштеда на време преку-тип на инсталација.Кога возите во ноктите завртки, одредување ракав се проширува и заштита себе сигурно во градежен материјал.На Фишер Чекан поправи N-F со рамна глава е идеален за одредување на метални конструкции во сите градежни материјали во внатрешните области.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Воздухот Црево Фитинзи 1/4 Воздух Спојка & Приклучокот За Полнење,36 Парчиња Брзо Се Поврзете Воздушниот Компресор

Индустриски тип, исто така познат како M / D тип, компатибилен со индустриски / M / Д тип воздух фитинзи.Се к�

DEN 1031.76

Сребро 90 степени Маснотии Спојка 3 Вилица Агол Адаптер Спојка Вртливата Snap Маснотии Адаптер Десен Агол Маснотии

Внимателен 90 степени структура : Ова маснотии спојка е дизајниран со 90 степен, може да маст тешко да се п�

DEN 297.36