• Новак
40mm Тркалезна Пластика Крајот Капа (за Дупка со Големина од 1 5/16 до 1 1/2, 33-38mm, Вклучувајќи 1 3/8 инчи), Мебел Завршување на Приклучокот (Црна, 8pcs)

40mm Тркалезна Пластика Крајот Капа (за Дупка со Големина од 1 5/16 до 1 1/2, 33-38mm, Вклучувајќи 1 3/8 инчи),

DEN 274.80

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен надвор од цевка со дијаметар : 40 mm, со дебелина на ѕид 1.5 - 3.5 mm (7-18 Ga).Се вклопува дупка внатре дијаметар 33 - 38 мм (1 5/16" - 1 1/2").Повеќе флексибилни ребра се обезбеди лесно да се инсталира и да се обезбеди одговара.Издржливи shockproof и wearproof - направени на долготрајни пластика (ПЕНП).Широка употреба : апарати за домаќинство и на отворено, мебел, огради, полици, возила, водени.Пакетот вклучува : 4 или 8 приклучоци со надворешен дијаметар од 40 mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сребро 90 степени Маснотии Спојка 3 Вилица Агол Адаптер Спојка Вртливата Snap Маснотии Адаптер Десен Агол Маснотии

Внимателен 90 степени структура : Ова маснотии спојка е дизајниран со 90 степен, може да маст тешко да се п

DEN 297.36

Празник Осветлување Штекер Женски Зелена Лизга Приклучокот, Zip Приклучокот, Вампир Приклучокот, Gilbert Приклучокот,

ЕДНОСТАВНО ЛИЗГАЈТЕ го ЗАДНИОТ КАПАК овозможува prongs во рамките на капа за да се направи контакт лесно и

DEN 335.76

Воздухот Црево Фитинзи 1/4 Воздух Спојка & Приклучокот За Полнење,36 Парчиња Брзо Се Поврзете Воздушниот Компресор

Индустриски тип, исто така познат како M / D тип, компатибилен со индустриски / M / Д тип воздух фитинзи.Се к

DEN 1031.76