• Новак
2405-06-06 Хидраулични Фитинг 3/8 Машки JIC X 3/8 Женски Цевка Јаглероден Челик

2405-06-06 Хидраулични Фитинг 3/8 Машки JIC X 3/8 Женски Цевка Јаглероден Челик

DEN 2371.20

Достапност
Достапно за нарачка

2405-06-06 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 3/8" МАШКИ JIC X 3/8" ЖЕНСКИ ЦЕВКА (Цевка К. Г. / Црево I. D. Големината).ТЕМА ГОЛЕМИНИ ЗА 2405-06-06 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 9/16"-18 МАШКИ JIC X 3/8" ЖЕНСКИ ЦЕВКА.ГИ ИСПОЛНУВА ИЛИ ГО НАДМИНУВА SAE СТАНДАРДИ.ЗА ДА СЕ ИЗМЕРИ ТЕМА ГОЛЕМИНА, ДЕБЕЛОМЕР РАБОТАТ НАЈДОБРО.ВИСТИНСКАТА НИШКА ГОЛЕМИНИ ЗА 2405-06-06 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 9/16"-18 МАШКИ JIC X 3/8" ЖЕНСКИ ЦЕВКА - ВИДЕТЕ ТЕМА НА ТАБЕЛАТА ВО ФОТО ДЕЛ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Празник Осветлување Штекер Женски Зелена Лизга Приклучокот, Zip Приклучокот, Вампир Приклучокот, Gilbert Приклучокот,

ЕДНОСТАВНО ЛИЗГАЈТЕ го ЗАДНИОТ КАПАК овозможува prongs во рамките на капа за да се направи контакт лесно и

DEN 335.76