• Новак
2405-06-06 Хидраулични Фитинг 3/8 Машки JIC X 3/8 Женски Цевка Јаглероден Челик

2405-06-06 Хидраулични Фитинг 3/8 Машки JIC X 3/8 Женски Цевка Јаглероден Челик

DEN 2371.20

Достапност
Достапно за нарачка

2405-06-06 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 3/8" МАШКИ JIC X 3/8" ЖЕНСКИ ЦЕВКА (Цевка К. Г. / Црево I. D. Големината).ТЕМА ГОЛЕМИНИ ЗА 2405-06-06 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 9/16"-18 МАШКИ JIC X 3/8" ЖЕНСКИ ЦЕВКА.ГИ ИСПОЛНУВА ИЛИ ГО НАДМИНУВА SAE СТАНДАРДИ.ЗА ДА СЕ ИЗМЕРИ ТЕМА ГОЛЕМИНА, ДЕБЕЛОМЕР РАБОТАТ НАЈДОБРО.ВИСТИНСКАТА НИШКА ГОЛЕМИНИ ЗА 2405-06-06 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 9/16"-18 МАШКИ JIC X 3/8" ЖЕНСКИ ЦЕВКА - ВИДЕТЕ ТЕМА НА ТАБЕЛАТА ВО ФОТО ДЕЛ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Воздухот Црево Фитинзи 1/4 Воздух Спојка & Приклучокот За Полнење,36 Парчиња Брзо Се Поврзете Воздушниот Компресор

Индустриски тип, исто така познат како M / D тип, компатибилен со индустриски / M / Д тип воздух фитинзи.Се к

DEN 1031.76

Сребро 90 степени Маснотии Спојка 3 Вилица Агол Адаптер Спојка Вртливата Snap Маснотии Адаптер Десен Агол Маснотии

Внимателен 90 степени структура : Ова маснотии спојка е дизајниран со 90 степен, може да маст тешко да се п

DEN 297.36

Празник Осветлување Штекер Женски Зелена Лизга Приклучокот, Zip Приклучокот, Вампир Приклучокот, Gilbert Приклучокот,

ЕДНОСТАВНО ЛИЗГАЈТЕ го ЗАДНИОТ КАПАК овозможува prongs во рамките на капа за да се направи контакт лесно и

DEN 335.76