• Новак
Силиконски Бебе Вилушка и Лажица Сет, Бебе Led Weaning Прибор, Фаза 1 за Возраст од 6 Месеци (Сина)

Силиконски Бебе Вилушка и Лажица Сет, Бебе Led Weaning Прибор, Фаза 1 за Возраст од 6 Месеци (Сина)

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤️ 100% ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ - Кога станува збор за квалитетот, ние не правиме никакви исклучоци - ние ги користиме само со највисок квалитет Не-Токсични материјали.Сите Silikong производи се BPA-Free, ПВЦ-бесплатно, Phthalate-бесплатно, и Олово-слободен за да се осигура безбедноста на вашето бебе. ❤️ НУЛА ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТИ - Silikong е прибор дојде со текстура површини под лажица е лажичка да им помогне на раните фази на заболување на стимулација!Направени со издржливи силиконски материјал, исто така, ќе го издржат било бебе залак!. ❤️ СОВРШЕН БЕБЕ LED WEANING SET - Совршени за транзиција во цврста хранење, овие фаза 1 лажици се одлични за почетник chewers и работа неверојатно за потопување во purees!. ❤️ ЛЕСЕН-ЗА-ЧИСТЕЊЕ, машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО - Овие машина за миење садови-безбедно деца лажици и предници не додадете на својот обем на работа!Да се исчисти, едноставно се фрли ги во вашата кујна или се вари ги за 2 минути. ❤️ 100% РИЗИК КУПУВАЊЕ - Ние го прават нашите задоволството на клиентите нашиот врвен приоритет.Тоа е причината зошто ние го употреба со највисок квалитет со силиконска заедно со user-friendly дизајн и моќни вшмукување чаша за да ви овозможи со деца хранење материјали кои остане во место и е удобен за употреба!Ние сме сигурни дека вие и вашето бебе ќе се љубовта.Ние нудиме 30 Ден Задоволството на Клиентите Гаранција, така можете да нарачате денес со доверба.Кога станува збор за квалитетот, ние не правиме никакви исклучоци - ние ги користиме само со највисок квалитет Не-Токсични материјали.Сите Silikong производи се BPA-Free, ПВЦ-бесплатно, Phthalate-бесплатно, и Олово-слободен за да се осигура безбедноста на вашето бебе.Silikongs прибор дојде со текстура површини под лажица е лажичка да им помогне на раните фази на заболување на стимулација!Направени со издржливи силиконски материјал, исто така, ќе го издржат било бебе залак!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Силиконски Бебе Лажица, Бебе Само Хранење Материјали, со Лажица и Вилушка Прибор Сет, Анти-Задави Деца Сребрениот

✿БЕБЕ LED WEANING ESSENTIALS Нашето бебе обука лажица вилушка поставите промовирање на самостојното хранење и б

DEN 311.76