• Новак
uxcell 5/16-18x1-3/4 Превоз Гром Круг Главата Плоштадот Вратот на 304 Нерѓосувачки Челик 20pcs

uxcell 5/16-18x1-3/4 Превоз Гром Круг Главата Плоштадот Вратот на 304 Нерѓосувачки Челик 20pcs

DEN 443.76

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Превоз Завртки; Димензија : 5/16-18x1-3/4"; Број на Заби : 18; Род Должина(Вклучуваат Вратот) : 1-3/4"; Вкупна Должина : 48mm / 1.89"; Раководител Кол : 18mm / 0.71"; Плоштадот Вратот Ширина : 8mm / 0.31".Дизајниран со тркалезна глава, плоштад вратот и на 304 нерѓосувачки челик материјал.Не е лесно да се лизга кога се инсталира.Поради главата, нема ритам тип кој може да се користи со моќ помош на алатката.Исто така може да бидат скриени во текот на актуелната употреба за да се спречи демонтажа.Прецизност-фалсификувани, киселина и алкално отпорни, отпорни на корозија и отпорен на оксидација.Темата е мазна и рамна, и завртка заби се посилни.Користи широко во домашни и канцелариски апарати, комуникациска опрема, брод собранието, како и други машини за индустријата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат