• Новак
Превоз Завртки 1/2-13 х 3 Долго Челик - Многу од 6#5353 - Неискористени, Неоштетени Објект

Превоз Завртки 1/2-13 х 3 Долго Челик - Многу од 65353 - Неискористени, Неоштетени Објект

DEN 919.20

Достапност
Достапно за нарачка

Превоз Завртки 1/2-13 х 3" Долго Челик - Многу од 6 #5353. Материјали кои се произведени според висок технолошки стандарди.Производи предности лежат во широк спектар на апликации во поглед на трајност.Репро-материјал е повеќенаменски за широк спектар на апликации, како што се изградба или инженерство на мебел или транспортните објекти.Превоз Завртки 1/2-13 х 3" Долго Челик - Многу од 6 #5353.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат