• Новак
Utz Sourdough Специјални Екстра Темно Pretzels 16 оз. Торба (4 Кеси)

Utz Sourdough Специјални Екстра Темно Pretzels 16 оз. Торба (4 Кеси)

DEN 691.44

Достапност
Достапно за нарачка

Ќе Добиете Utz Sourdough Специјални Екстра Темно Pretzels во 16 оз.Торба.Достапни во нарачки на 3 или 4 кеси.На Пенсилванија Холандски Омилени. 100% Utz-Standingly вкусни гаранција!.Направи да биде запаметен со над 90 години, на снек одлуки совршенство!.Големина на : 1 Фунта (Пакување од 4).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат