• Новак
DALIX Cobbler Престилка 2 Џебови Smock Редовни 28.5 x 18.5 Поли Памук Виолетова

DALIX Cobbler Престилка 2 Џебови Smock Редовни 28.5 x 18.5 Поли Памук Виолетова

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Поли,Полиестер,Памук.ГОЛЕМИНА на : Редовна 28.5" Должина од 18.5" Ширина.МАТЕРИЈАЛ : 65% Полиестер / 35% Памук.БОЈА : Виолетова.ЗАТВОРАЊЕ : 2 Врски 1 на Секоја Страна (10 Инчи Долг).КАРАКТЕРИСТИКИ : Пред 2 Џебови.Порција : сервери, келнери, декоратерите, итн.Готвење : Професионални готвачи, бармени, помошници, итн.Чистење : Dishwashers, работилница работници, автомобил подлошки, итн.Уметности & Занает : Уметник, столари, сликари, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Престилка Водоотпорен Прилагодливи Лигавче Престилки Жените Џебови,Мажите Готвење Кујна Престилки Готвач Неколку

Нашите престилка има прилагодливи за врвка за врат и две џебови,го прави престилка погоден за мажите и ж

DEN 479.76

Африка Слон Прилагодливи Лигавче Престилка,Водоотпорен Кујната Готвење Престилки Готвач Престилка Со 2 Џебови

Африка Слон Прилагодливи Лигавче Престилка,Водоотпорен Кујната Готвење Престилки Готвач Престилка Со

DEN 431.76