• Новак
Елегантен Пал Cobbler Престилки за Жени со Џебови, Плус Големина, Mandiles Став Mujer

Елегантен Пал Cobbler Престилки за Жени со Џебови, Плус Големина, Mandiles Став Mujer

DEN 2191.20

Достапност
Достапно за нарачка

Копче затворање.НОВО ЛАНСИРАЊЕ на ПРОИЗВОД ПРОДАЖБА - Не е Вашиот Просек Smocks за Жените - Елегантен Пал Cobbler Престилки се многу повеќе отколку што е типичен cobbler престилка или облека заштитник на пазарот за возрасни жени.Жените cobbler престилка карактеристики убава везени детали и се состои од високо квалитетни материјали.Сега вие или некој близок да се чувствуваат достоинствени, сигурни и убава.Вашата Облека е Заштитена - екслузивно Пал Женска Cobbler Престилки беа дизајнирани со целосна градите и грбот заштита во голем 19" wide x 29.5" долго .Сите smocks има 4 џебови вкупно 2 длабок џеб за замрзнување / 1 мобилен телефон џеб и 1 пенкало в џеб.На cobbler престилки се составени од најдобрите мека полиестер со додавање на квалификувани везени техники ние сме во состојба да занает дизајн кој изгледа толку реално луѓе ќе грешка на cobbler престилка како кошула или додаток.Дарот на Среќа и Достоинство - Слави себе си вие или некој близок - да изгледа вашиот најдобар додека изработката, готвење, јадење дома или во ресторан.Елегантен Пал Cobbler Престилки се совршени за да им помогне го задржи облека чисти за време на оброк (јадење), примена на шминка, чистење или менуваат на работа.Екслузивно Пал возрасни лигавче може лесно да се мијат и се користи многу пати одново и одново.Комплименти се сигурни дека за да се дојде!".Кликнете на "ДОДАДИ во КОШНИЧКА" копче за да го нарачате сега!Овој производ е поддржана од страна на нашите 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет и одличен услуги на клиентите за да нема ризик од купување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Iivos Престилки за Жени Мажи Готвач,Прилагодлив Лигавче Престилка со 3 Џебови 40 Долги Врски,Комерцијални Одделение,Унисекс

2 инчен длабоко, може да се одржи на мобилен телефон, лаптоп, пенкало, термометар и други мали кујнски при

DEN 215.76

Престилка Водоотпорен Прилагодливи Лигавче Престилки Жените Џебови,Мажите Готвење Кујна Престилки Готвач Неколку

Нашите престилка има прилагодливи за врвка за врат и две џебови,го прави престилка погоден за мажите и ж

DEN 479.76

Африка Слон Прилагодливи Лигавче Престилка,Водоотпорен Кујната Готвење Престилки Готвач Престилка Со 2 Џебови

Африка Слон Прилагодливи Лигавче Престилка,Водоотпорен Кујната Готвење Престилки Готвач Престилка Со

DEN 431.76