• Новак
Пиксели Домашна Кујна Престилка - Прилагодлив Престилки со Џебови за Жени Мажи пример, перење на садови (Сет од 2 Компјутери, Blue & Orange)

Пиксели Домашна Кујна Престилка - Прилагодлив Престилки со Џебови за Жени Мажи пример, перење на садови (Сет

DEN 336.00

Достапност
Достапно за нарачка

Color : Blue & Orange, Големина Име : Стандард.Материјал : Памук.Пакет Содржина : Кујна Престилка - Прилагодлив Престилки со Џебови за Жени Мажи пример, перење на садови.Печење,Скара,Ресторан, Издржливи, Мие - Пакување од 2 (Blue & Orange).Големина : 60cmx85cm.Грижа Инструкции : Машина За Миење.Престилка Престилка Кујна Памук Престилка Престилка За Женска Кујна Престилки Памук Кујна Престилка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

GSHLLO 10 КОМПЈУТЕРИ Бела Расположливиот Престилки Пластични Престилки Пластична Престилки Водоотпорен Престилки

Материјал : Пластика.Големина : 83 x120 cm ( W x L).Пакет : 10 x Расположливиот Престилки.Лесно да се носат : раково�

DEN 1236.00

Iivos Престилки за Жени Мажи Готвач,Прилагодлив Лигавче Престилка со 3 Џебови 40 Долги Врски,Комерцијални Одделение,Унисекс

2 инчен длабоко, може да се одржи на мобилен телефон, лаптоп, пенкало, термометар и други мали кујнски при

DEN 215.76