• Новак
Престилки за Пофини Жена, Soriorty Готвење Престилки Најдобро За Супермаркети, Кујни, Пијалаци Продавници, Florists, козметички Салони, BBQ

Престилки за Пофини Жена, Soriorty Готвење Престилки Најдобро За Супермаркети, Кујни, Пијалаци Продавници,

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Материјал : Sorority престилки се направени од прецизно изработени полиестер влакна, стилски, дише, лесни престилки ви овозможат удобно носење искуство.Совршен, прифатлива подарок за нови членови, или како подарок за вашите омилени Пофини Жена на нивниот Основач е Ден, преминувањето годишнина, роденден или само затоа што!.Класичен сина и бела боја е светла, задоволување на двоен ефект на модата и удобност, јас мислам дека вие не ќе го пропушти тоа.Тоа може да се задржи вашата облека од добивање валкани вашата облека додека готвење, сечење цвеќиња, прави задолженија, DIY или слика.Ако имате било какви идеи или треба да им се помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Престилка направени од полиестер материјал, која е мека на допир.Е вашиот најдобар помошник во кујна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Iivos Престилки за Жени Мажи Готвач,Прилагодлив Лигавче Престилка со 3 Џебови 40 Долги Врски,Комерцијални Одделение,Унисекс

2 инчен длабоко, може да се одржи на мобилен телефон, лаптоп, пенкало, термометар и други мали кујнски при

DEN 215.76

GSHLLO 10 КОМПЈУТЕРИ Бела Расположливиот Престилки Пластични Престилки Пластична Престилки Водоотпорен Престилки

Материјал : Пластика.Големина : 83 x120 cm ( W x L).Пакет : 10 x Расположливиот Престилки.Лесно да се носат : раково�

DEN 1236.00

Африка Слон Прилагодливи Лигавче Престилка,Водоотпорен Кујната Готвење Престилки Готвач Престилка Со 2 Џебови

Африка Слон Прилагодливи Лигавче Престилка,Водоотпорен Кујната Готвење Престилки Готвач Престилка Со

DEN 431.76