• Новак
Мишел Дизајн Работи Памук Готвач Престилка, Peony

Мишел Дизајн Работи Памук Готвач Престилка, Peony

DEN 674.88

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи кујна престилка со врски во половината и прилагодливи вратот рака.Една големина одговара на сите; тело на престилка мерки 31 x 27-инчи.Цветаат розова peonies модел со координирање солидна боја вратот и половината врски.Изработени од 100% памучни ткаени за лесно се грижи.Во соработка со рерна mitts, potholders и кујнски крпи да ти донесе од страна на Мишел Дизајн Работи.Еве престилка било готвач ќе бидат горди за да се носат.Таа доаѓа во многу софистициран дизајн и е изработен од здрав, 100-процентно памук за лесно грижа и долготрајна издржливост.Само се врзува на половината и употреба на метални двојно D-прстени за да се прилагоди на вратот.Мишел Дизајн Работи беше формирана од страна на Брус & Дебора Мишел во раните 1980-ти.Првиот производ е елаборат "меморија книгата" се нарекува Нашата Земја Дневник.Уште една омилена, денес, таа е исполнета со класично уметничко дело, чудат цитати, значајни датуми и многу простор да снимате сите настани на годината.Нашата Земја Дневник ќе стане убава снимање на вашиот семеен живот.Кога тие прво ги создал нивниот потпис слон лого, тоа означи сеќавањето на сите нешта посебно.Иако Мишел Дизајн Работи има голема мера се прошири во бања & телото, дома мирис и оркестарот, кога Брус & Дебора се сеќавам и го слават сите на нивните прекрасни клиенти и компанијата е историја, тоа е дури и повеќе фитинг денес!Без разлика дали сте нови или долгогодишен пријател, добредојдени сте да уживате во уметноста, пенливата со нашите англиски сапуни, поставување на домот табела со салфетки, свеќи, плочи, и serveware, и на крајот ја вашата ден со прекрасно мирисна меур бања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

GSHLLO 10 КОМПЈУТЕРИ Бела Расположливиот Престилки Пластични Престилки Пластична Престилки Водоотпорен Престилки

Материјал : Пластика.Големина : 83 x120 cm ( W x L).Пакет : 10 x Расположливиот Престилки.Лесно да се носат : раково�

DEN 1236.00

Iivos Престилки за Жени Мажи Готвач,Прилагодлив Лигавче Престилка со 3 Џебови 40 Долги Врски,Комерцијални Одделение,Унисекс

2 инчен длабоко, може да се одржи на мобилен телефон, лаптоп, пенкало, термометар и други мали кујнски при

DEN 215.76