• Новак
Kuuqa Водоотпорен Уметност Smock, Детска Уметност Престилки детскиот ликовен Smock Долги Ракави со 3 Пространа Џебови (Бои и Четки не се вклучени)

Kuuqa Водоотпорен Уметност Smock, Детска Уметност Престилки детскиот ликовен Smock Долги Ракави со 3 Пространа

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.BPA free, безбедно и нетоксичен.Материјал : полиестер, Водоотпорен - дамка и мирис отпорни ; Машина перат, лесен за чистење.Одлична воздухот пропустливост, погоден за деца сликарство,готвење и други рекреативни активности во текот на летото. 1.47 x 1.83 Ft(45 * 56 CM), специјален дизајн за децата на предучилишна возраст и на деца (3 - 5 години.Поради различни тип на тело, ве молиме обратете се на облека големина) Пакет се вклучени : 1 * Kuuqa Праска уметност smock ( Бои и четки не се вклучени).Боја : Праска.Карактеристики : Водоотпорен, 3 пространа џебови, прилагодлив најлон назад лепенка.Производителот Предложи Возраст : 3 Години и Нагоре.Производ Големина : 1.47 x 1.83 Фт, 45 * 56 CM.Спецификации : Боја : Праска Карактеристики : Водоотпорен, 3 пространа џебови, прилагодлив најлон назад велкро Производителот Предложи Возраст : 3 Години и Нагоре Производ Големина : 1.47 x 1.83 Фт, 45 * 56 CM Пакетот вклучува : 1 x kuuqa уметност smock ЗАБЕЛЕШКА : Бои и четки не се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат