• Новак
ZEFS--ESD Преносни DVD Плеер Преносни 7.8 Инчен ТЕЛЕВИЗОР Дома Автомобил DVD Плеер HD VCD CD MP3 HD ЕВД Плеерот со ТВ/FM/USB/Игра Функција

ZEFS--ESD Преносни DVD Плеер Преносни 7.8 Инчен ТЕЛЕВИЗОР Дома Автомобил DVD Плеер HD VCD CD MP3 HD ЕВД Плеерот

DEN 2044.80

Достапност
Достапно за нарачка

Вградената Батерија : 800 m Ah Li-ion батерија, SONYSlens, SF решение.Тој е дизајниран со кабловска ТВ интерфејс, можете да го користите да приемник кабел или безжични ТВ сигнал.Тој е дизајниран со продолжите игра функција, е погодно за вас да се користи, продолжи со својата гледа по вашата вклучи.Дизајниран со голем капацитет на батерија внатре, тоа може да се играат видео за долго време.На копчето за контрола на дизајн е погодно за возрасни, дете, старец да работат.Тоа е тенка, мал и лесен, лесно можете да го носите со вас кога одите на патување, кампување и повеќе.Вклучи се Прикаже : Yes Compatible : AVI ЕВД DVD,SVCD,VCD,CD,CD-R/RW,MPEG-4,JPGSupport SD/MMC/MS : Yes Support USB : Yes Earphone Џек : Yes Anti-шок Функција : DVD 3s, CD/VCD 10-ти, MP3 90s Game Функција : Да, Support Radio Функција : Yes AV Влез/Излез : Yes TV Функција : Yes Decoding : DOLBY и DTSSupport за поставување на диск menu (мени) јазик (англиски, француски, шпански, Кинески, Јапонски, корејски, руски, Тајландски)Систем на Располагање : NTSC/PAL/SECAMAC/DC : AC 110-220 V, ВАШИНГТОН 9-12 V 1.5 AVoltage : AC220 VSn Големина : 7.8 инчен, 16 : 9 TFTColour : слика color Material : plastic Package Содржина : 1 * DVD player1 * Игра Joystick1 * Далечински control1 * AV cable1 * Моќ cord1 * Антена cable1 * Моќ Adapter Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат