• Новак
LED Батерија Headlamp, 2500 Лумен Супер Светло Лесни Headlamp Светилка со Батерија 18650, Водоотпорен Главата Светилка за Отворен простор,прав Агол Светло за Лов,Кампување,Плани?

LED Батерија Headlamp, 2500 Лумен Супер Светло Лесни Headlamp Светилка со Батерија 18650, Водоотпорен Главата

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

????【2500 Lumens Светло】 : Нашите Моќни Пешачење Headlamp користиме високо-перформанси LED светла, да се направи излез до 2500 lumens, го осветлуваат голема површина, како на денот, натпревар вашата амбиција во темница.Без разлика дали сте backpacking, прошетка на вашето куче во текот на ноќта, или кампување во автомобил со пријателите, hands-free headlamp фенерче е моќна алатка. ????【3 Светлината Режими】 : Висок/ Низок /режими на Блицот, во пресрет на сите ваши потреби во текот на ноќта.Ова отворено headlamp ќе биде добар предните светла за кампување, планинарење, велосипедизам, затворен и други активности на отворено.Напојува со 4000m Ah 21700 батерија, оваа нова мулти-функционални десен агол светло испорачува максимална излезна од 2. ????【IPX8 Водоотпорен】:На водоотпорен главата светилка е направен од алуминиум.Напојува со 4000m Ah 21700 батерија, оваа нова мулти-функционални десен агол светло испорачува максимална излезна од 2. ????【Преносни и Лесен Операција】 : Нашиот десен агол светлото може да се користи како Headlamp или рачни светло за својата removeable главата на рака и компактна големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат