• Новак
Шапка Светлина Батерија LED Headlamp: Раководител Светилки Рака Клип На Светилка Светла за Hardhat & Капи за Кампување, Работи, Работи Напорно за Капи, Велосипедизам, Пешачењ

Шапка Светлина Батерија LED Headlamp: Раководител Светилки Рака Клип На Светилка Светла за Hardhat & Капи за

DEN 405.36

Достапност
Достапно за нарачка

Користење на рака предвидено, светилка може лесно да се користи како велосипед опашка светлина.Додека натпреварот се мачи да ги светлина нивниот пат, нашата батерија headlamp испорачува со 100 lumens!Одличен подарок со нашиот компактен двоглед.Ова ќе му даде возачи јасно предупредување дека сте таму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат