• Новак
MYYINGBIN Сина Lockable Гласачката Кутија Letterboxes Пост Кутија Предлог Кутија

MYYINGBIN Сина Lockable Гласачката Кутија Letterboxes Пост Кутија Предлог Кутија

DEN 1559.76

Достапност
Достапно за нарачка

▲ Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитет на железо материјал, издржлив и ' рѓа-доказ; на оваа високо-квалитетни материјали го прави нашето поштенско сандаче трајни и доволно долго за секојдневна употреба.Прирачник за мерење, постојат мали грешки; молиме обратете се на реалните објекти примени, така што нема да се меша со имагинацијата 2. ▲ Направен од синтетичка смола материјал, површината е мазна и носат-отпорни, не само силни и издржливи, но, исто така, го прави производот погледнете повеќе пронаоѓа и убава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LENASH Предлог Кутија Претставката и Предлогот Кутија Ретро Пошта Кутија На Ѕидниот Весник Кутија Бил Складирање

6 инчи)★Количина : 1★Производ совети : A 【Празник подароци,】 : Тоа може да се користи како елегантен пода�

DEN 1108.80