• Новак
FixtureDisplays Оброк Колекција Кутија Предлог Кутија Донација за Добротворни цели Кутија прибирање Средства Кутија 10918-85-BLK!

FixtureDisplays Оброк Колекција Кутија Предлог Кутија Донација за Добротворни цели Кутија прибирање Средства

DEN 1094.40

Достапност
Достапно за нарачка

Црна заврши изгледа одлично во секоја локација.Странични џебови погодно има текст картички или донација пликови.Безбедност пенкало со долг синџир обезбедува пенкало нема да бидат земени; Брава и клуч е вклучена.Димензии : Поле : 15"w x 12-3/4"h x 3-5/16"г.Џеб : 5-7/16"w x 5-3/16"h x 5/8"г.Слот : 5"w x 3/8"h, 1"h во круг.Тежина : 5-1/2 кг.Боја : Црна.Материјал : Челик.БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ!Fixture Displays Оброк Колекција Кутија Предлог Кутија Донација за Добротворни цели Кутија прибирање Средства Кутија 10918-85-BLK.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LENASH Предлог Кутија Претставката и Предлогот Кутија Ретро Пошта Кутија На Ѕидниот Весник Кутија Бил Складирање

6 инчи)★Количина : 1★Производ совети : A 【Празник подароци,】 : Тоа може да се користи како елегантен пода

DEN 1108.80