• Новак
Entatial Игра Помошни Копчето, Висока Чувствителност ABS Прилагодливи Тока Одредување Добра Компатибилност Предизвика Контролер со USB Кабел за Мобилен Телефон

Entatial Игра Помошни Копчето, Висока Чувствителност ABS Прилагодливи Тока Одредување Добра Компатибилност

DEN 326.16

Достапност
Достапно за нарачка

ДОБРА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ : Со висока чувствителност и да не заостануваат, тоа може да ви донесе одличен гејмерски искуство.ABS КОПЧЕТО : копчето е направен од висок квалитет на АБС материјал, кои се издржливи и отпорни на абење.НЕМА МЕШАЊЕ : Инсталација локација може да се прилагоди без да влијаат играта или да се меша со прикажување на мапа.СОВРШЕН ЗА ТЕЛЕФОН : Лесен за ракување и контрола, добра компатибилност, погоден за повеќето модели на мобилни телефони.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Помошни копчиња за мобилни игри, со токи, може да се користи кога исечени на телефонот.Функција : 1. Со висока чувствителност и да не заостануваат, тоа може да ви донесе одличен гејмерски искуство.2. Инсталација локација може да се прилагоди без да влијаат играта или да се меша со прикажување на мапа.3. Лесен за ракување и контрола, добра компатибилност, погоден за повеќето модели на мобилни телефони.4. Копчето е направен од високо‑квалитетна ABS материјал, кој е издржлив и носат‑отпорни.5. Помошни копчиња за мобилни игри, со тока, може да се користи кога исечени на телефонот.Како да го Користите : Само клип на копчето за да го телефонот да го користи.Спецификација : Предмет Тип : Игра Button Material : ABSSingle Копчето Батерија : Литиум Батерија 30mah (Еден вградената батерија, други без батерија)Метод на Конекција : Физички Buckle Button Адаптација : Мобилен телефон дебелина во 6.0-13.0 mm / 0.2-0.5 in Features : Може да прилагодите уредот позиција, со еден клик опрема позиција е секогаш, и двоен-клик опрема позиција, трепка.На повисок степен на пренос позиција, побрзо да трепка брзо.Сино, црвено светло (работа индикатор е сина, полнење е црвена), полнење црвено светло трепка, црвено светло е секогаш кога целосно charged Compatible : Погоден за повеќето модели на мобилни телефони Пакет Листата : 2 x Игра Копче1 x USB Кабел.

Спецификацијата

Item Type:
Game Button
Material:
ABS
Single Button Battery:
Lithium Battery 30mah (One built-in battery, the other without battery)
Connection Method:
Physical Buckle
Button Adaptation:
Mobile phone thickness within 6.0-13.0mm / 0.2-0.5in
Features:
Can adjust the gear position, the single-click gear position is always on, and the double-click gear position flashes. The higher the gear position, the faster the flashing speed. Blue, red light (work indicator is blue, charging is red), charging red light flashes, red light is always on when fully charged
Compatible:
Suitable for most mobile phone models
Package List:
2 x Game Button :
1 x USB Cable :

Со стоката дадена додека купуваат