• Новак
Panduit CB35-36-КИП Форумот Лебди Јазик се Повлечи, Една Дупка, #14 AWG - #6 AWG Бакар Диригент Големина, 50A Тековна Оценка, 3/16 Студ Дупка Големина, 0.07 Јазик Дебелина, 0.39 Ширина, 0.49 ?

Panduit CB35-36-КИП Форумот Лебди Јазик се Повлечи, Една Дупка, 14 AWG - 6 AWG Бакар Диригент Големина, 50A

DEN 440.64

Достапност
Достапно за нарачка

HL8–HL50 обезбеди притисок плоча за униформа стегање сила на диригент, премија електрични перформанси.Обложено челик поставите завртка обезбедува висок.сила, трајни електрични контакт помеѓу диригент и конекторот.Земја на потекло : Индија.Една дупка, бакар, еден барел, офсет лебди јазик се повлечи, #14 - #6 AWG, 3/16 (4. 8мм) студ дупка.Опсег земање, висока јачина бакар, внатрешен притисок бар, v јака.Поддршка на вашиот бакар систем со висок квалитет на конекторите од широк спектар на Panduit приклучоци.Конектори се достапни заштитени и unshielded, со право агол и 45° аглеста сите отпуштања, shuttered и не-shuttered, и во избрани бои.Сите Panduit приклучоци производство се тестирани и се достапни во Категорија 5e, Категорија 6, и Категорија 6 A перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат