• Новак
POUAOK Правец на Свири 6 Цевки рачно изработени Рѓа-Доказ Виси Pendant со Смирувачки Мелодични Звуци на Метал Windows Двор Оркестарот(Боја:C)

POUAOK Правец на Свири 6 Цевки рачно изработени Рѓа-Доказ Виси Pendant со Смирувачки Мелодични Звуци на Метал

DEN 1730.40

Достапност
Достапно за нарачка

1. Креира Посебна Атмосфера : ветрот свири користи добро-структуриран цевка за да се направи звукот на отворено, давање на добра и јасно ѕвонење.Донесе на мелодијата во дом и да креирате среќен атмосфера. 2. Донесе Повеќе Среќа : ветрот свири е маскота, симбол на среќа.Кога ветрот свири е да дува, тоа ќе ви донесе радост и среќа.Виси правец на chimes може да донесе безбедноста, здравјето и среќата на вашето семејство. 3. Премиум Квалитет : ветрот свири комбинира повеќе висок квалитет сребро алуминиум цевки и дрвени привезоци, и трајни најлон плетенка жица структура е многу силна.Дури и многу мека правец може да се направи тоа. 4. Авто-уреди со покажувач на Функција : светло ќе го исклучи светлото кога амбиентална светлина е светла, и тоа автоматски ќе го вклучите светлото кога амбиентална светлина не е светла. 5. Широк Апликации : се Идеални за вашата градина, двор, тераса и дома.Можете да ја обеси на windows, дрва, растенија или други места за декорација на вашиот дом и во градина. 1.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја може да биде малку поинаква од слика боја.2.Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат