• Новак
YUESFZ 1Pcs 4/5мм Месинг Род Бар Часовничар Струг DIY Види Алатка Занает Делови 250mm/9.8 инчен Должина Месинг Род (Големина : 5mmx250mm)

YUESFZ 1Pcs 4/5мм Месинг Род Бар Часовничар Струг DIY Види Алатка Занает Делови 250mm/9.8 инчен Должина Месинг

DEN 646.08

Достапност
Достапно за нарачка

Нов материјал, мазна, без брус, произволни нула сечење.Широк Апликации - Овие прачки може да се намали и формирана во замена на делови за речиси ништо, вие сте ограничени само од вашата фантазија.Широко се користи во Опрема вратило, моторни вратило, краток поддршка на вратило, вратило џеб модел, минијатурни оска, модел авион, модел на брод, модел автомобили.Поле На Примена- Suitble за висока брзина на обработка на операции и сложени делови на производство.Лесно Да го Исечете - Тоа е комбинација на machinability, нишка тркалање и knurling.Добар Квалитет Направени од премиум месинг, добра цврстина, висока отпорност на корозија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дувачкиот Заварување Жица,Ниска Температура Лемење Род,Опрема за Заварување Додатоци,Погоден за DIY Рачни Алатки

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1677.84