• Новак
3 Инчен Фиока Вади Мат Црна Првенство Повлекува Дома Експерт Кујната Кабинет се Справува со Хардвер за Шкафот 10 Парчиња

3 Инчен Фиока Вади Мат Црна Првенство Повлекува Дома Експерт Кујната Кабинет се Справува со Хардвер за Шкафот

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставни Линии вкупна Должина : 3-11/16 инчен; Width : 1-1/4 инчи.Супериорен Материјал : Овие црни кабинет првенство повлекува се направени од високо-квалитет, силни и издржливи нерѓосувачки челик.Длабоко навој дизајн го прави справи тешко да се олабави и затоа падне.Индивидуално Спакувани : Ние ги користиме индивидуални пакет за да се обезбеди справи нема да биде изгребани за време на транспортот.Тој ќе пристигне на вашата рака со совршен финиш.Инсталиран во Минути : станот црна хардвер доаѓаат со детални инструкции за инсталација и две различни завртка големини за својата погодност.Се измери и потврди дупка центар треба пред да го купат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат