• Новак
9Build 5 Инчен(128mm) 10 Парчиња Кујната Кабинет се Справува со Брусен Сатен Никел Кабинет Повлекува Кујната Кабинет Хардвер Кујна Рачки за Кабинети Шкафот Рачки

9Build 5 Инчен(128mm) 10 Парчиња Кујната Кабинет се Справува со Брусен Сатен Никел Кабинет Повлекува Кујната

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Гаранција за квалитет:Ние сме посветени на квалитетот на нашите производи, доколку постои било каков квалитет проблем во рамките на 100 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви понудат Целосна Наплата или Замена.Пакет Опис : ќе добиете 10 рачки, секој со две големини на завртки, decomposable навртки може да се отсечени во големина што ви треба.Секој управувач е спакувани одделно да се спречи гребнатини.Големина на кабинетот хардвер : Дупка Центри(CC) : 5 инчен(128 MM); Вкупната Должина на : 6 инчен(154 MM); Висина : 1.1 инчен(28 MM); Width : 0.6 инчен(16 MM).Ве молиме проверете ја големината на рачката треба внимателно пред да ја купите.Применливи Сценарија : Широко се користи за сите видови на кабинети, шкафови, гардероба и bookcase за дома, кујна, тоалет, канцеларија, или гаража.Висок квалитет : Нашите се справува со строго се обработени и квалитетот селектирани, цврсти и издржливи, лесно да го инсталирате и да го замени.Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобри производи за ажурирање на вашиот кабинет хардвер.Материјал : Цинк легура.Секој кабинет се повлече или knob доаѓа со 4 навртки.Два вида на должина што го прави лесен за инсталација.Перформанси : .Издржливи.Здрав.Стилски.Не е лесно да се биде ' рѓосано.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат