• Новак
Vicenza Дизајни P2011 Palmaria 9-Инчен Бамбус Лист Се Повлече Апарат, Полиран Злато

Vicenza Дизајни P2011 Palmaria 9-Инчен Бамбус Лист Се Повлече Апарат, Полиран Злато

DEN 7231.20

Достапност
Достапно за нарачка

9 инчен дизајнер апаратот се повлече со природни бамбус.Тврда, 100% доведе слободни pewter.Страна направена од страна на занаетчии во сад.Италијански Дизајн.Опис на производот Isola Palmaria е остров во италијанскиот Ривиера со убава uncontaminated плажи и кристална крајбрежни води.Vicenza Дизајни ви носи Palmaria линија на бамбус стилизирана копчиња, повлекува и бања прибор инспириран од Isola Palmaria.На бамбус лист, 100% доведе слободни pewter акцентирани бамбус апаратот повлекува вклучува хардвер монтажа.Рачно изработени во Скотсдејл, АЗ, САД.Од Производителот Isola Palmaria е остров во италијанскиот Ривиера со убава uncontaminated плажи и кристална крајбрежни води.Vicenza Дизајни ви носи Palmaria линија на бамбус стилизирана копчиња, повлекува и бања прибор инспириран од Isola Palmaria.На бамбус лист, 100% доведе слободни pewter акцентирани бамбус апаратот повлекува вклучува хардвер монтажа.Рачно изработени во Скотсдејл, АЗ, САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат