• Новак
Кал Пита Жената Долг Ракав Turtleneck Фустан

Кал Пита Жената Долг Ракав Turtleneck Фустан

DEN 936.00

Достапност
Достапно за нарачка

95% Rayon, 5% Spandex.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Ребрести поли spandex turtleneck фустан карактеристики долги ракави и од страна на хип џебови.Мерки околу 34 1/2" од рамо до полите на големината мали.Големина На : Мали.Материјал : 95% Rayon, 5% Spandex.Грижа Инструкции : МАШИНА за МИЕЊЕ СО ЛАДНА КАКО НЕЖНИ БОИ ЦИКЛУС САМО НЕ-ХЛОР КАЈГАНА КОГА е ПОТРЕБНО ПРЕСТРУКТУИРАЊЕ РАМЕН СУВА КУЛ ЖЕЛЕЗО АКО е ПОТРЕБНО.Ребрести поли spandex turtleneck фустан карактеристики долги ракави и од страна на хип џебови.Мерки околу 34 1/2" од рамо до полите на големината мали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат