• Новак
LILBETTER Женска Исклучување На Рамо Кавга Партија Фустани Страна Сплит Плажа Макси Фустан

LILBETTER Женска Исклучување На Рамо Кавга Партија Фустани Страна Сплит Плажа Макси Фустан

DEN 448.56

Достапност
Достапно за нарачка

И раздели страни за нозете е лесно да се оди во.П : јас сум за 5'2 138lbs 34 Д - би мала работа?.П : Што accasion е погоден?.Белата Боја е малку се види преку, ве молиме да користите голи или полесни боја на долна облека.Лето Мода Улица носат фустан, Губат и двете страни се подели ќе ви ги удобно во текот на целиот ден долго.На кавга дизајн не може целосно да се заврши вашиот горниот дел на телото и го крие стомакот. *НАС Големина : X-Small(НИ 0-2),Мали(НИ 4-6),Средни(САД 8-10),Големи(НИ 12-14),X-Large(НИ 16-18),XX-Large(НАС 20).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат