• Новак
LILBETTER Женска Исклучување На Рамо Кавга Партија Фустани Страна Сплит Плажа Макси Фустан

LILBETTER Женска Исклучување На Рамо Кавга Партија Фустани Страна Сплит Плажа Макси Фустан

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

95% Rayon, 5% Spandex.Машина За Миење. *Материјал : 95% Rayon,5% Spandex, Лесни, Меки и еластичен.Answer : ___________________________ Note : Цветни Печатење е случаен,на цветни печати за секој фустан можат да бидат различни,но тие дефинитивно се направени од иста шема ткаенина.Белата Боја е малку се види преку, ве молиме да користите голи или полесни боја на долна облека. *Дизајн : Четири-насочно стилови за да се носат, исклучување на рамо со рамо, еден рамо и цевка стил.Исклучување на рамо не е премногу силно или премногу лабава.Страна сплит дизајн го прави фустан врти убаво.Овој макси фустан е совршено за работа, училиште, партија, кои датираат, клуб, плажа, прошетка, одмор, секојдневно носат или било неформални прилики. *Карактеристики : исклучување на рамо, кратки ракави, возбудува, гроздобер, од страна на сплит, лабава одговара, повик носат, долго должина, џебови, замав фустан, од страна на пресече партија макси фустан, лонг бич фустан, високи половината двете страни сплит, туника половината, strapless макси долг фустан, Лето секојдневен долго shift фустан.Лето Мода Улица носат фустан, Губат и двете страни се подели ќе ви ги удобно во текот на целиот ден долго. *НАС Големина : X-Small(НИ 0-2),Мали(НИ 4-6),Средни(САД 8-10),Големи(НИ 12-14),X-Large(НИ 16-18),XX-Large(НАС 20).Рака мие, машина перат, линија сува, ниско ниво на железо, кога е потребно. *Специјален дизајн за овој макси фустани : Кавга и исклучување на рамо ќе го направи тоа изгледа лабава на врвот, тоа е малку clingy околу колковите за заоблен девојки, но се уште flowy на дното.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат