• Новак
Ранец Серија Торба, Мултифункционални Ранец, Работа, Патување, Апстракт Круг Се Вртат Или Книга Торба Со Шише Торба

Ранец Серија Торба, Мултифункционални Ранец, Работа, Патување, Апстракт Круг Се Вртат Или Книга Торба Со Шише

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Копчињата, Мобилни Телефони, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Нешта, Или Други Основното Училиште Резерви.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Нема Повеќе Непријатно Чувство Во Рамениците.Високо-Квалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Грешката Е Во 1-3cm.Прилагодлив.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Лесен И Пренослив, Погоден За На Училиште, На Работа, Викенд Одмор, Патување, Пешачење, Кампување, Лов, Пешачење, Велосипедизам И Други Активности На Отворено.Производ Перформанси Ергономски Дизајн : На Прилагодливи Рамо Ремени И Назад Се Полни Со Перници За Да Се Обезбеди Удобност, Да Обезбеди Cushioned Амортизирање Заштита За Лап-Топ Компјутери Или Таблети, И Заштита На Вашиот Назад Кога Ќе Го Носат Тешки Предмети.Оваа Практична Торба Комбинира Чисти Линии И Класични Детали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат