• Новак
Nacional-sindicalista била Јаже Прашка - Компактен Лесни Crossbody Торба

Nacional-sindicalista била Јаже Прашка - Компактен Лесни Crossbody Торба

DEN 1320.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Винил обвивка.Патент затворање. 20" рамо капка.Високо Квалитетен Материјал Направен од силни, лесни 100% 11 оз. 600 D полиестер,.Димензии 20 x 11 x 3 инчи.Пакет за Било Авантура! - Јажето Прашка е изграден за да го направи вашиот ден се кандидира неспокојот.Две главни џебови пакет облека или шишиња со вода, со внатрешен поштенски џеб и две предни џебови за мобилни телефони, паричници, или други основи.Фрли пред класа или опрема за некои off-the-grid истражување - со вашите nacional-sindicalista била Јаже Торба, Забава Нема Сезона!.Она Што Го Прави Нашиот Јажиња, Така Dope? - Нашите јаже ремени се цврсти, но не и гломазна - мека, но не и мало.Тие се совршена комбо на издржливост и удобност!Ние, исто така, го користат некои од најсилните, најлесниот тока клипови таму, така што навистина може да зависи од нив да трае.Дизајнирани за Забава - nacional-sindicalista била е формула за работење и живеење е едноставна — да се изгради забава во сè што правиш!Ние создаваме Авантура Тестирани, Точно Отворено Носат така може да се изразат себе си и да се шири вашите добри-за време на односот.Локалните Чувствуваат, Светот Жалба - Секоја сезона nacional-sindicalista била е Сиетл-базирани тим на дизајнери се создаде целосна-на, фанки модели и стилови.Од градот истражувачи да акција на азил, ние сме прави тони на опрема што може да се направи денес авантура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат